Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

УКРАЇНСЬКЕ ПОЛІССЯ

інформаційний сайт націоналістів чернігівщини

Субота, 20.10.2018, 03:05
Головна » 2010 » Вересень » 14 » Режим в Україні повертається до совєтської тактики й імітує Кремль.
13:01
Режим в Україні повертається до совєтської тактики й імітує Кремль.

Права людини в облозі.

Шість представників Служби безпеки України (СБУ) 8 вересня 2010 року на Київському вокзалі затримали директора Національного Меморіалу "Тюрма на Лонцького" Руслана Забілого. Меморіал-- це нещодавно відкрившийся музей жертв репресій у Лонцькій вязниці у Львові, Західній Україні, де тисячі українських політичних вязнів постраждали від польських, нацистських та совєтських режимів. Пан Забілий історик, який є куратором "Меморіалу" і виступає в якості дослідника та архівіста.
Пан Забілий був затриманий щойно прибувши на поїзді зі Львова. Він перебував у повній ізоляції більше 14 годин в приміщенні СБУ, що знаходиться на вулиці Володимирській 33 у Києві, без представлення формального обвинувачення. Тим не менше, він не міг добровільно залишити приміщення, а також йому не було дозволено користуватися телефоном. Співробітники СБУ відмовилися назвати свої імена, але повідомили, що його затримання було вказівкою самого керівника Служби Безпеки України Валерія Хорошковського.Крім того пану Забілому було запропоновано зайнятися якоюсь іншою роботою ( наприклад йти вчителем в школу), припинити контакти з закордонними вченими і надати докази того, що його дослідження не є державною таємницею. Особистий ноутбук і два жорсткі диски були вилучені і не були повернені після звільнення.
Сьогодні місцеве СБУ у Львові заблокувало приміщення Національного Меморіалу і відмовляє в вступі до нього співробітникам та відвідувачам.
Цей інцидент не винятковий. Як і всі попередні ( від моменту, коли Віктор Янукович взяв під свій контроль Україну в ккінці лютого 2010) він є зразком залякування з боку СБУ та копіювання тактики В. Путіна і Д Медвєдева у Росії. Жертвами цієї нової політики були журналісти, вчені, студенти та навіть духовенство. На сьогоднішній день на деяких з них продовжує чинитися тиск, інші зникли. Майно було конфісковано без належної правової процедури. В інших випадках суди стали учасниками в репресіях.
Світова Конференція Українських Державницьких Організацій (СКУДО) засуджує це повернення до совєтської тактики та імітації Кремля. Ми закликаємо міжнародне співтовариство прийняти до відома і виступити на захист прав людини в Україні. Крім того ми повідомляємо режим Януковича, що не допустимо зловживань у галузі демократії та прав людини. Якщо ця політика продовжиться, то ми будемо шукати санкцій та покарання через такі міжнародні організації як Організація Обєднаних Націй, Рада Європи, Організація з Безпеки та Співробітництва в Європі, а також судові чинники і демократичні уряди, щодо нинішнього режиму в Україні та реабілітаційної і гуманітарної допомоги для народу України.

Нью-Йорк- Торонто 9 вересня 2010

 За СКУДО

Аскольд С. Лозинський

Борис Потапенко

Оксана Процюк Переглядів: 98 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: